BotëSvet.Slajder

Mun: Koreja e Veriut të ndërmarrë masa për vrasjen e zyrtarit koreanojugor

Presidenti i Koresë së Jugut Mun Xhae-in, sot e vlerësoi si "incident tronditës" vrasjen e koreanojugorit nga ushtarët e Koresë së Veriut dhe i bëri thirrje Phenianit të ndërmarrë "masat e duhura".

Back to top button
Close
Close