Политички партии

Муцунски: Уште денеска да се изгласа петтиот сет мерки

Време е, уште денеска, да се изгласа петтиот сет мерки. Време е Собранието да покаже одговорност, пратениците да си ја заслужат платата, истакна Тимчо Муцунски, пратеник на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close