0_Македонија.ПорталОпштество

МТСП: Во тек е третата дополнителна исплата на права од социјална и детска заштита за август

Министерството за труд и социјална политика информира дека во тек е третата и последна дополнителна исплата на правата од социјална и детска заштита за месец август за оваа година.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close