0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

MSH: VMRO-DPMNE në vend të konstruktivitetit, zgjedh ta pengojë punën e punonjësve shëndetësor

Gjatë orës policore dhe objekteve të mbyllura, si do të parandalonim përhapjen e virusit Kovid-19, VMRO DPMNE, zgjedh të mbajë tubime partiake dhe t'i shkelë masat kush e di sa herë, qëndron në reagimin e Ministrisë së Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close