0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

MSH: Në repartet infektive në vend shërohen 811 pacientë, ende ka shtretër të lirë

Në 24 orët e fundit në kovid qendrat në spitalet  në mbarë  vendin është paraqitur se shërohen gjithsej 811 pacientë pozitivë dhe suspektivë të koronavirusit, kumtuan nga Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close