0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

MSH: Mediat janë një prej partnerëve tanë më të fuqishëm dhe më serioz që nga fillimi krizës

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se shpreh keqardhje për keqkuptimin, pasi dje mediave u kishin dërguar njoftim në të cilin sqaruan se as Ministria dhe as ndonjë institucion tjetër shëndetësor nuk ka lëshuar urdhër apo nuk ka marrë një vendim apo diçka të ngjashme për të ndaluar incizimin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close