BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

MPJ greke: Së shpejti një raund i ri i kontakteve preliminare me Turqinë

Greqia dhe Turqia kanë rënë dakord ta zhvillojnë së shpejti në Stamboll raundin e 61-të të kontakteve preliminare, kumtuan nga MPJ-ja greke, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close