0_Web_Ballina - SllajderKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

MPB: Secili qytetar viktimë e “Dhoma Publike” të denoncojë në polici

- Sektori për Krim Kompjuterik dhe Forenzikë Digjitale pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme ndërmori masa për zbardhjen e rastit "Dhoma Publike", thonë nga MPB për MIA-n.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close