0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalShoqëri

MPB ka regjistruar 701 shkelje për mosmbatje të maskës

Shtatëqind e një shkelje janë ka regjistruar Ministria e Punëve të Brendshme gjatë 24 orëve të fundit lidhur me masën për mosmbajtje të maskës.

Shkup, 20 shtator 2020 (MIA) – Shtatëqind e një shkelje janë ka regjistruar Ministria e Punëve të Brendshme gjatë 24 orëve të fundit lidhur me masën për mosmbajtje të maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel qytetarëve t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19. ar/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close