0_Web_AktualeParashkimi i motit

Moti sot do të jetë me diell, erë dhe shi të përkohshëm

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare me kushte të shiut të përkohshëm në veriperëndim. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi perëndimor, veçmas i theksuar në pjesët perëndimore.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close