0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Moti me vranësira dhe me erë veriore, nga e enjtja temperaturat do të jenë dukshëm më të larta

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, më e theksuar përgjatë Vardarit.

Back to top button
Close
Close