0_Web_AktualeParashkimi i motit

Moti me diell, me erë dhe ngrohtë deri 27 gradë

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval nga 3 deri 10, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 21 deri 27 gradë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close