0_Infopako.PortalParashkimi i motit

Moti me diell dhe i ngrohtë, me temperaturë deri 23 gradë

Moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me erë të dobët veriore.

Shkup, 12 mars 2020 (MIA) – Moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me erë të dobët veriore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri pesë gradë, ndërsa e ditës prej 16 deri 23 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë, me erë të dobët veriore.

Back to top button
Close
Close