0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Moti do të jetë me vranësira me reshje lokale të shiut dhe erë

 Moti në vend do të jetë me vranësira mesatare deri në të konsiderueshme me reshje lokale shiu dhe dukshëm më i freskët në veri dhe perëndim. Në disa vende do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të mëdha shiu, erë e fortë dhe bubullima të rralla. Në malet në veriperëndim, do të bjerë borë.

Back to top button
Close
Close