Parashkimi i motit

Moti do të jetë me vranësira me erë të përforcuar veriore

Moti nesër në mëngjes do të jetë i ftohtë dhe me erë. Gjatë ditës do të jetë me vranësira dhe do të fryjë erë e përforcuar veriore, më e shprehur përgjatë Vardarit dhe lartësirave më të mëdha. Në pjesët perëndimore dhe në veri në male do të ketë kushte për reshje të shkurta të borës, e vende-vende nëpër fushëgropa janë të mundura reshje të dobëta të shiut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close