0_Web_AktualeParashkimi i motit

Mot me vranësira mesatare, shi lokal dhe bubullima, më shumë diell pasdite

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Do të ketë paraqitje të reshjeve të shkurta lokale të shiut lokal dhe bubullimave. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare kryesisht nga drejtimi perëndimor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close