0_Maqedoni.PortalShoqëri

Mot me vranësira mesatare dhe destabilizim të izoluar me reshje të rrë,byeshje të shiut dhe bubullima

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Lokalisht do të ketë dukuri të destabilitetit të izoluar me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi perëndimor, më e shprehur në rajonet perëndimore, informojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Back to top button
Close
Close