0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me vranësira me reshje të kohëpaskohshme dhe erë

Moti paradite në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në pjesët perëndimore me shi të dobët lokal. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar veriore, veçanërisht përgjatë luginës së Vardarit. Gjatë ditës vranësira do të zvogëlohet.

Back to top button
Close
Close