0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Mot me vranësira dhe periudha dielli, pasdite shi dhe erë e përforcuar

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha të diellit. Rreth mesditës dhe pasdites në shumë vende moti do të jetë jostabil me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar. Lokalisht proceset do të jetë më intensive me shi më të rrëmbyeshëm, shkarkime të shpeshta të energjisë elektrike dhe paraqitje të breshrit.

Back to top button
Close
Close