0_Infopako.Portal0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me vranësira dhe me mjegull

Moti do të jetë me vranësira. Në pjesën më të madhe të ditës në lugina do të ketë mjegull,  ndërsa në pjesët e tjera do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare.

Shkup, 14 janar 2020 (MIA) – Moti do të jetë me vranësira. Në pjesën më të madhe të ditës në lugina do të ketë mjegull,  ndërsa në pjesët e tjera do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus 5 një deri në një gradë, ndërsa ajo e ditës prej gjashtë deri në 12 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë më vranësira. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në minus një gradë, ndërsa ajo e ditës deri në gjashtë gradë Celsius.

 

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close