0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Mot me vranësira dhe i ftohtë

Sinoptikët për sot paralajmërojnë mot me vranësira të ndryshueshme, me periudha të përkohshme të diellit. Do të fryjë erë mesatare përgjatë Vardarit përkohësisht me erë të përforcuar nga drejtimi juglindor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close