0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me mjegull nëpër lugina

 Moti paradite në vend do të jetë me vranësira, nëpër lugina me mjegull, ndërsa pasdite me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha me diell. Në pjesët e skajshme jugore do të ketë kushte për reshje të dobëta shiu. Në pjesët perëndimore do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare kryesisht nga drejtimi verilindor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close