0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me diell me vranësira të vogla mesatare dhe erë veriperëndimore

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare dhe erë të dobët mesatare nga drejtimi veriperëndimor.Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 21 deri në 30 gradë.

Back to top button
Close
Close