0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me diell me vranësira mesatare dhe erë mesatare veriperëndimore

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Back to top button
Close
Close