0_Web_AktualeShoqëri

Mot me diell me temperaturë deri në 21 gradë

Moti do të jetë  me diell me erë të dobët deri në mesatare  verilindore. Temperatura e mëngjesit do të arrijë prej minus një deri në katër gradë Celsius, ndërsa e ditës do të lëvizë prej nëntë deri në 21 gradë Celsius.

Shkup, 8 prill 2020 (MIA) – Moti do të jetë  me diell me erë të dobët deri në mesatare  verilindore.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë prej minus një deri në katër gradë Celsius, ndërsa e ditës do të lëvizë prej nëntë deri në 21 gradë Celsius.

Në Shkup do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare verilindore.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë  deri në zero gradë Celsius, ndërsa e ditës deri në 19 gradë Celsius.

Vijon periudha e motit stabil, kryesisht me diell dhe më ngrohtë me rritje të temperaturave të ditës. Deri të enjten temperatura e mëngjesit vende-vende  do të jetë nën zero. Nga dita e shtunë do të ketë rritje të vranësirave. fb/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close