0_Web_AktualeParashkimi i motit

Mot me diell dhe ngrohtë deri në 20 gradë Celsius

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare në pjesët perëndimore nga perëndimi, dhe në lindje nga drejtimi juglindor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close