0_Maqedoni.PortalParashkimi i motitShoqëri

Mot me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare

- Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verilindor. Në verilindje dhe veçanërisht në vendet më të lata era paradite do të përforcohet. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 19 deri 25 gradë.

Shkup, 10 prill 2020 (MIA) – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verilindor. Në verilindje dhe veçanërisht në vendet më të lata era paradite do të përforcohet. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 19 deri 25 gradë.

Në Shkup mot me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare verilindore.Paradite era në disa pjesë të rajonit do të përforcohet për një kohë të shkurtër.

Temperatura maksimale do të arrijë në 23 gradë. fc/ 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close