0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me diell dhe i ngrohtë deri të enjten, gjatë fundjavës mot me vranësira dhe reshje të përkohshme të shiut

Deri të enjten do të mbisundojë mot me diell dhe relativisht ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit në shumë vende  do të bien nën zero, ndërsa të ditës prej nesër do të jenë në rritje, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Back to top button
Close
Close