0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me diell dhe i ftohtë, me erë të dobët deri në mesatare veriore

Moti do të jetë me diell dhe i ftohtë, paradite në pjesët perëndimore me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej  -15 deri -6, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej  -6 deri 4 gradë.

Back to top button
Close
Close