0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot i ndryshueshëm me vranësira, pasdite shi dhe bubullima

– Moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite do të ketë dukuri lokale të paqëndrueshmërisë me reshje të shkurta të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri 14 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 23 deri 29 gradë.

Back to top button
Close
Close