0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të përkohshme të shiut

 Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në pjesët veriore dhe perëndimore me kushte për shi lokal. Do të fryejë erë mesatare veriperëndimore.

Shkup, 10 shkurt 2020 (MIA) – Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në pjesët veriore dhe perëndimore me kushte për shi lokal. Do të fryejë erë mesatare veriperëndimore.

Temperatura minimale e mëngjesit do të jetë deri në minus gjashtë, ndërsa maksimale  e ditës deri në 17 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ndryshueshëm  me vranësira dhe temperaturë deri në 13 gradë Celsius.

Back to top button
Close
Close