0_Web_AktualeParashkimi i motit

Mot i ndryshueshëm me temperaturë deri 24 gradë

Moti paradite në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa pasdite vranësira do të zvogëlohet. Do të fryejë  erë kryesisht mesatare, vende-vende e përforcuar nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor.

Back to top button
Close
Close