0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Mot i ndryshueshëm dhe i freskët me të reshura lokale të shiut dhe bubullima të rralla

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i freskët me reshje lokale të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryejë erë mesatare dhe e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor ndërsa temperatura do të jetë nën mesataren për këtë periudhë të vitit.

Back to top button
Close
Close