Botë

Mot i ligë në Indonezi, 11 të vdekur gjatë rrëshqitjes së tokës

Njëmbëdhjetë persona e humbën jetën ndërsa 18 janë lënduar nga moti i lig dhe reshjet e rrëmbyeshme të shiut që e kapluan Indonezinë Perëndimore.

Back to top button
Close
Close