ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Москва ги блокира сајтовите на Ходорковски

Рускиот контролор на Интернетот „Роскомнадзор“, на барање на обвинителите го ограничи пристапот до сајтовите на „Open Media“ и „MBKh Media“,  како и до сајтот на групата за човекови права „Правозаштитни откритија“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close