0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

„Монструм“ продолжува на 19 ноември со читање смс пораки и транскрипти

Судењето за петкратното убиство кај Смилковско Езеро на 12 април 2012 година „Монструм“ продолжува на 19 ноември.

Back to top button
Close
Close