0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Моди: Индија е зафатена од „бура“ на заразата со коронавирус

-Бевме самоуверени, расположението ни се подобри по првиот бран, но оваа бура ја стресе земјата, рече Моди во радио обраќање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close