БизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

„Моцарт“ донираше кревети за Клиниката за пулмологија и алергологија

Компанијата „Моцарт“ донираше седум современи кревети за интензивна нега на Универзитетскате клиниката за пулмологија и алергологија во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close