Svet.SlajderЕвропа

Мнозинството во холандскиот Парламент за т.н. полициски час и покрај судската одлука

Холандската мнозинска партија денеска изрази поддршка за носење итен владин закон со кој би се заобиколила одлуката на Судот во однос на т.н.полициски час.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close