0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоСпорт

Мнозинството Јапонци против странски навивачи на ОИ во Токио 

Најновите испитувања на јавното мислење покажуват дека големо мнозинство Јапонци не сакаат доаѓање на странски навивачи на Олимписките игри (ОИ), што треба да се одржат во Токио од 23 јули до 8 август.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close