0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

MMJPH: Arrihet marrëveshja për dhënien e lejes ndërtimore nga Komuna e Gostivarit për rehabilitimin e Rusinos

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, priti sot në takim konsultativ përfaqësuesit e nismës civile "Stop Rusino" dhe kryetarin e Komunës së Gostivarit Arben Taravari.

Back to top button
Close
Close