0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Младите со порака до Европа за евроинтеграциите на земјава

На плоштадот Мајка Тереза во Скопје денеска млади од земјава ќе испратат пораки до Европа поврзани со нашите европски интеграции.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close