Политички партии

,,Млади локално заедно” во Куманово: Идеите ги преточуваме во конкретни мерки и политики за унапредување на младинскиот стандард

Денеска караванот ,,Млади локално заедно" беше со младите од ЛК СДММ Куманово од каде произлегоа доста предлози и идеи од младите луѓе во овој град а се направи и осврт на она што досега е сработено и се дадоа најави за плановите за периодот што следи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close