• A-
  • A
  • A+
понеделник, 21 мај 2018, 

МИА Јавни набавки - 2018


А. Годишен план за јавни набавки на АД „МИА“ - Скопје: види тука

 

 

Б. Објавени огласи на ЕСЈН:

 

4. 07.03.2018 - Постапка за набавка на услуга - Здравствени прегледи на вработени бр. 5-02/2018

3. 06.02.2018 - Постапка со барање за прибирање на понуди за јавна набавка нa авио билети бр. 4-01/2018

1. 17.01.2018 - Постапка со барање за прибирање на понуди за јавна набавка на услуги - Ревизија на годишната сметка и финансиските извештаи на АД „МИА“ - Скопје за 2017 година бр. 1-01/2018


В. Архива:

МИА Јавни набавки - 2017 година

МИА Јавни набавки - 2016 година

МИА Јавни набавки - 2015 година

МИА Јавни набавки - 2014 година

МИА Јавни набавки - 2013 година

Мозаик

Внук на Маркл фатен со нож пред бар во Лондон

Внук на војвотката од Сасекс Меган Маркл се обидел...

Париз го продолжува проектот за речни такси возила

Во главниот град на Франција Париз, на реката Сена...

Поранешен соработник на Спилберг прави холограмски диносауруси со пердуви

Џек Хорнер, некогашниот соработник на режсерот Сти...

Шакира изненади со флексибилноста

Партнерката на фудбалерот на Барселона Жерард Пике...

Хари и Меган го одложија медениот месец поради роденденот на принцот Чарлс

Британскиот принц Хари и принцезата Меган го одлож...