• A-
  • A
  • A+
четврток, 24 мај 2018, 

Исчистен патот према Герман, Гошинце и Алешевце

Исчистен патот према Герман, Гошинце и Алешевце

Скопје, 11 јануари 2017 (МИА) - Исчистен е патот према Герман, Гошинце и Алешевце, информира ЈП Македонијапат.

Оттаму посочуваат декапатот е прооден од 16 часот. вј/16:14

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ