• A-
  • A
  • A+
сабота, 22 септември 2018, 

Опожарени четири возила во Скопје

Опожарени четири возила во Скопје

Скопје, 11 јули 2018 (МИА) - Четири возила кои биле паркирани на улица „Елисие Поповски“ попладневно се опожарени. 

Пожарот е пријавен во 18 часот и пет минути во противпожарната единица а интервенирано е со две возила и пет пожарникари.скс/19:14

###

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ