• A-
  • A
  • A+
понеделник, 21 мај 2018, 

Кејт Аптон во нова кампања за костими за капење

Кејт Аптон во нова кампања за костими за капење

Лос Анџелес, 20 април 2018 (МИА) - Кејт Аптон е ангажирана во новата рекламна кампања за костими за капење на брендот Јамамеј.

Кејт Аптон

Како што може да се заклучи од фотосесијата, топ моделот изгледа совршено во бикините и eднoдeлнитe костими од новата колекција „Лето 2018“. си/гт/17:32

###

Кејт Аптон 2018

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мозаик

Јутјуб воведува полесно препознавање на песните во видеата

Платформата за споделување видео снимки Јутјуб вов...

Внук на Маркл фатен со нож пред бар во Лондон

Внук на војвотката од Сасекс Меган Маркл се обидел...

Париз го продолжува проектот за речни такси возила

Во главниот град на Франција Париз, на реката Сена...

Поранешен соработник на Спилберг прави холограмски диносауруси со пердуви

Џек Хорнер, некогашниот соработник на режсерот Сти...

Шакира изненади со флексибилноста

Партнерката на фудбалерот на Барселона Жерард Пике...