Политички партии

Мизрахи: Со имунизирање 300 луѓе на ден ќе ни требаат 10 години за вакцинација на населението  

Скопје, 17 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close