Политички партии

Мизрахи: Бараме јавна расправа, измените на Законот за социјална заштита ги изземаат децата со аутизам

Скопје, 17 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close