0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPartitë politikePolitikëVideo deklaratë

Mitrevski: Shumica parlamentare do t’i miratojë ligjet për ndihmë të qytetarëve

Shumica parlamentare, përfshirë edhe deputetët pozitiv në Kovid-19, për të cilët ka siguruar protokoll të veçantë, sot do t'i votojnë pako masat për ndihmë të qytetarëve, paralajmëroi para pak çastesh deputeti i LSDM-së Jovan Mitreski dhe potencoi se nuk do të lejojnë shantazhe

Back to top button
Close
Close